Jutro jest dziś

Unikalne połącznie doświadczeń i różnorodność spojrzenia pozwala precyzyjnie zdefiniować potrzeby i przygotować uszytą na miarę, nieszablonową ofertę dostosowaną do potrzeb klienta.

Lowol Group

Lowol Group to dynamicznie rozwijająca się polska firma oferująca nowoczesne rozwiązania technologiczne skierowane do klientów z sektora hotelowego oraz korporacyjnego.

Oferta

W zakresie naszych usług jest przygotowanie i dostarczenie kompletnych systemów telekomunikacyjnych takich jak system bezprzewodowego dostępu do Internetu, zintegrowanego systemu telewizji hotelowej, wraz z szeroko rozumianą rozrywką dostępną na ekranach telewizorów hotelowych, a także multimedialnych systemówzdalnej i interaktywnej współpracy do sal konferencyjnych.

System przeciwpożarowy

WiFI

System Telewizji Hotelowej

CCTV

System Zarządzania Budynkiem

Digital Signage

System Konferencyjny i AV

Telefonia

Zespół LOWOL GROUP

Zespół LOWOL GROUP tworzą eksperci wywodzący się z branż IT, hotelarskiej, a także nieruchomości komercyjnych,
którzy dotychczas opracowywali szereg strategiii rozwiązań głównie w sektorach hotelowym i biurowym.

Posiadając ponad 30 biur na całym świecie, interTouch jest największym, wiodącym, globalnym dostawcą rozwiązań internetowych opartych na chmurze, rozrywki dla gości i bezprzewodowego przesyłania treści, wirtualnego asystenta, standardu Passpoint i telefonii dla branży hotelarskiej.

Dzięki instalacjom w ponad 60 krajach, zrealizowanych łącznie w ponad 320 000 pokoi hotelowych, interTouch stał się jednym z największych, najbardziej skutecznych i zaufanych dostawców zintegrowanych technologii bezpośredniej obsługi klienta, które umożliwiają gościom hotelowym łączność i kontrolę nad ich cyfrowymi doświadczeniami podczas całego pobytu.

Solidne i pewne rozwiązania w zakresie łączności, rozrywki i wirtualnego asystenta mogą być dostosowywane do standardów marki hotelu, a niezawodne, wydajne i skalowalne sieci pozwalają partnerom hotelowym w pełni korzystać z nowych technologii, gdy tylko stają się dostępne.

Używamy plików cookie w celu zapewnienia najlepszej jakości usług. Kontynuując, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.